השירותים שלנו

אל-ברט 2000 ערוכה לספק, בכל רגע נתון, מערך מקיף של שירותים לוגיסטיים ליבואנים, ליצואנים, לנמלים ולעסקים בכל רחבי הארץ

לא רק פריקת מכולות

השאיפה המתמדת למצוינות, הכשרת העובדים למגוון משימות, אנשי המקצוע המיומנים, הציוד החדיש ושיטות העבודה המתקדמות – סללו עבורנו את הדרך למתן שרותי לוגיסטיקה, סבלות והובלה ברחבי הארץ, ברמה הגבוהה ביותר.

צוותים של 25 עובדים, זמינים לשירותך וערוכים לספק לך את כל שרשרת הטיפול במכולות. עבור יבואנים (כולל יבוא אישי) – החל מהובלה דרך ריקון קונטיינרים, פריקת מטענים ממכולות וממשאיות, מיון, סידור מטענים על גבי משטחים ואחסון הסחורה. עבור חברות ויצואנים – העמסת מכולות (המכלה/טעינה), כולל שירותי הובלה, סבלות למחסנים, ומלגזנות. בנוסף, החברה מספקת שירותי הובלות מנוף וציוד כבד

למה לבחור בנו

אנחנו מכילים. הכל.

פריקה וטעינה של מכולות המובלות בקרור? מיון משטחים? כל בקשה – אנחנו כאן לשירותך עם כוח אדם מוסמך.

פתרונות מקצה לקצה

לוגיסטיקה והובלה תחת קורת גג אחת: מרימים לך פרויקט מ-א' עד ת' עם מעטפת שירותים מקיפה.

בזמן הנכון, בתקציב הנכון

תכנון והיערכות מראש ועמידה בלוחות זמנים מאתגרים, הכל כדי לחסוך לך זמן ותקציב – ככה זה עובד עם הארגון שלנו.

היתרונות שלנו: תכנון מראש | פריסה בכל רחבי הארץ | זמינות 24/7 |  ניסיון של 22 שנה | תאום מול כל הגורמים הרלוונטיים | עמידה קפדנית בלוחות זמנים מאתגרים | ניהול איכותי | ראשי צוותים שמפקחים על העבודה באופן קבוע | התאמת חבילת פתרונות לדרישות הלקוח | מחויבות לבטיחות | אחריות אישית כלפי כל לקוח

שירותי פריקה וטעינה של מכולות

אמרתם פריקת מכולות והעמסת מטענים, אמרתם אל-ברט 2000.

בכל זמן, בכל מקום, לכל מקום – זה המוטו שלנו.

ההתמחות שלנו היא במתן שירותי פריקה ממכולות וממשאיות וטעינה של כל סוגי הקונטיינרים (המכלה). לצורך כך, אנו מתאימים את עצמנו לכל בקשה ומעמידים לרשות לקוחותינו, צוותים רבים של אנשי מקצוע ותיקים ומיומנים – שעושים את ההבדל.

מיון סחורה ומטענים

למיון הסחורה והמטענים באופן יעיל, יש חשיבות רבה לצורך המשך הטיפול ותכנית סידור הפריטים – לאחר פירוק המכולה.

אנחנו מבצעים, בהתאם לדרישת הלקוח, מיון סחורה לפי דגמים (מק"ט), סוגי מוצרים, צבעים, גדלים ועוד  – כל זאת תוך שמירה מלאה על תקינות פריטי המטען.

סידור מחסן לאחר הפריקה

מצד אחד אנו נדרשים לטפל במהירות במכולות, מצד שני כל טעות עלולה לגרום לנזק לטובין. סידור נכון וחכם של הסחורה באופן מקצועי ומוקפד, יפתור את בעיית הזמן ויבטיח טיפול על הצד הטוב ביותר. לאחר שסווגנו את הפריטים השונים, נסדר אותם על המשטחים באופן בטיחותי ויעיל ונדאג למיקום מיטבי שלהם – בהתאם לדרישות האחסנה שלך. הכל כדי שזמן, מקום וכסף לא ילכו לאיבוד.

שירותי מלגזנות

עבודת הסבלות במהלך העמסת משא או פריקה של סחורות כבדות ממכולות ומשאיות, דורשת, לרוב, סיוע של שירותי מלגזנות. כדי שמערך השינוע והתפעול הלוגיסטי יעבוד באופן שוטף, בטיחותי ותקין, אנו מספקים צוות מלגזנים מנוסים ומורשים שעברו הכשרה מתאימה

שרותי כוח אדם לעבודות סבלות

בלי סבלים הדברים לא יזוזו.

ואת זאת יודע כל יצרן וכל מי שעוסק ביבוא או ביצוא של סחורות.

בין אם מדובר בשירותי סבלות לפריקת מטענים והמכלה ובין אם לעבודת סבלות מורכבת אחרת, אנחנו דואגים לצוות סבלים מקצועי ומיומן, שעבר הכשרה לביצוע כל המשימות הנדרשות – באופן יסודי, מקצועי ושירות.

לכל צורך ובכל זמן, הצוות שלנו זמין לתת לך פתרון פיזי מושלם בעבודת סבלות מהירה.

  • אספקת מלגזנים מורשים ומנוסים
  • אספקת כוח אדם זמניים לעבודות סבלות לפי שעה

חסכו מעצמכם את הכאב ראש והנזקים שיגרמו על ידי חובבנים. הבחירה הנבונה היא הבחירה באנשי המקצוע.

הובלה, הובלה בקירור, אחסנה

צריך חברה מובילה? אנחנו נספק לך מגוון רחב של שירותי הובלות, החל ממכולות, דרך חומרים מסוכנים ועד מוצרי מזון הדורשים הובלה בקירור. אנו משנעים סחורות ליעדים בכל רחבי הארץ, באמצעות משאיות בגדלים שונים וצוותים מתאימים של סבלים.

איך לבחור חברת הובלות? מתחילים מחיפוש חברה בעלת ניסיון, בודקים שיש ביטוח (גם על הסחורה) ומוודאים כי צי הרכב חדיש וכולל נהגים מיומנים.

הובלת מזון ותרופות בקירור, הינה נושא רגיש ודורשת עמידה בתקנות קפדניות ומחמירות ובנוהלי בטיחות השומרים הן על המטענים והן על העובדים.

בצי הרכבים שלנו ניתן למצוא משאיות קירור מאובזרות במערכות מתקדמות לבקרת טמפרטורה, וצוות נהגים ועובדים שרגיש לכל מטען רגיש.

אחסנה חכמה: יבואנים? יצואנים? בעלי עסקים? אנחנו מציעים פתרונות נוחים ומאובטחים לאחסון תכולה – לטווחים קצרים או ארוכים.